Першого дня туристи пройшли 36 км, а другого в 4 рази менше. Скільки км туристи мють подолати

третього дня, якщо ііхній триденний маршрут становить 74 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Мулярчик Карина.
1.)36:4=9(км)-другого дня
2.)36+9=45(км)-першого і другого дня разом
3.)74-45=29(км)-пройшли третього дня