N 1 Сума двох чисел доривнюэ 324 при чому перше число больше вид другого на 30 знайти Ци числа


Ответы на вопрос

Отвечает Жубанов Темирлан.
Х- перше число
324 сума двох чисел
324-х - друге число
х-(324-х)=30 - на стільки перше число більше від другого, за умовою задачі.
Тоді:
х-(324-х)=30
х-324+х=30
2х-324=30
2х=30+324
2х=354
х=354/2
х=177 - перше чило
324-177=147 - друге число.
Перевірка:
177-147=30 - на стільки перше число більше від 
другого.
Відповідь: ;