Дві бригади, працюючи разом, виконали робоче завдання за 6год. За скільки годин може виконати це

завдання кожна бригада, працюючи окремо, якщо другій бригаді на це потрібно на 16год більше ніж першій.

Ответы на вопрос

Отвечает Галлямова Кристина.
Состряпаем системку:
1/(1/x+1/y)=6
y-x=16
и успешно решаем:
y=x+16
1/(1/x+1/(x+16))=6
(x-8)*(x+12)/(2x+16)=0
(x-8)*(x+12)=0
x²+4x-96=0
D=4²-4*1*(-96)=400
x1=(√400-4)/(2*1)=8
x2=(-√400-4)/(2*1)=-12
y=8+16=24
Ответ: первая 8 часов а вторая 24 часа
проверка;
1/(1/8+1/24)=6
24-8=16