2) Троє хлопчиків збирали гриби. Перший хлопчик зібрав 5/14 всіх грибів, другий хлопчик зібрав 3/8

залишку, а третій-що залишилися 45 грибів.

Ответы на вопрос

Отвечает Никонова Диана.

Примем количество собранных грибов за 1

Второй хлопец собрал грибов : (1 - 5/14) * 3/8 = 9/14 * 3/8 = 27/112

Третий хлопец собрал грибов : 9/14 - 27/112 = 72/112 - 27/112 = 45/112 или 45 грибов . Значит всего собрано грибов : 45 / 45/112 = 112 гриба