Яка функція є спадною : y= x+5, y= 5x, y= x/5, y= -5x.


Ответы на вопрос

Отвечает Пенской Дима.

Ответ:

y = -5x

Пошаговое объяснение:

y = x + 5:y' = 1 Функція зростає при x є R

y = 5x :y' = 5 Функція зростає при x є R

y = \frac{x}{5}:y' = \frac{1}{5} Функція зростає при x є R

y = -5x: y' = -5 Функція спадає при x є R