У рівнобічній трапеції діагональ є бісектрисою гострого кута. Менша основа рівнобічної трапеції

дорівнює 13 см, а висота = 12 см. Знайдіть периметр і площу трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Влизкова Алёнушка.
Иик ти 13-12=1
=13+12+1=26 см