Обчисліть скалярний добуток (α-2b)(α+b), якщо |α|=|b|=2, ∠(α,b)=60°. ( а і б це вектори)


Ответы на вопрос

Отвечает Нечаев Глеб.
(a-2b)(a+b)=a^2+ab-2ab-2b^2=a^2-ab-2b^2
a^2-ab-2b^2=|a|²-|a|*|b|*cos(60)-2*|b|²=4-2-8= -6