Внаслідок реконструкції обладнання продуктивність праци робітника підвищувалась двічі протягом року

на одне й те саме число процентів. на скільки процентів зростала кожного разу продуктивність праці, якщо за один й той самий час робітник раніше виготовляв виробів на 25 крб., а тепер на 28 крб. 09 коп.?

Ответы на вопрос

Отвечает Замура Екатерина.
25*(1+x)²=28.09
25*(1+x)²-28.09=0
25x²+50x-3.09=0
D=50²-4*25*(-3.09)=2809
x1=(√2809-50)/(2*25)=0.06
x2=(-√2809-50)/(2*25)=-2.06
Ответ: 0,06 или на 6  процентов поднималась два раза