сила в 40 Ньютонах розтягує пружину на 4 см ,яку роботу потрібно виконати щоб розтянути пружину на

2 см ?

Ответы на вопрос

Отвечает Ермакова Дарья.
F=kx
k=f/x=40/4=10н/м
a=kx²/2=10*2²/2=10*2=20 дж