Сила в 1 Н розтягує пружину на 3 см. Яку роботу вона при цьому виконує?​


Ответы на вопрос

Отвечает Петрухина Карина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Дано:

F = 1 H

Δ = 3 см = 0,03 м

______________

A - ?

Работа:

A = k·Δx² / 2

Жесткость пружины:

k = F / Δx

Тогда:

A = F·Δx² / (2·Δx) = F· Δx / 2

A = 1 · 0,03 / 2 = 0,015 Дж