До 8кг 60-відсоткового розчину долили 4кг води.Яким після цього став відсотковий вміст солі а

розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Владислав.
Відсоток солі в 8 кг розчину дорівнює 60%, розрахуємо скільки кг солі містить розчин:
1) 8:100%=0,08 (кг) - містить 1 %.
2) 0,08*60=4,8 (кг солi) - містить розчин 8 кг (60%).
Маса нового розчину після додавання 4 кг води становить:
3) 8+4=12 (кг) - 100% розчину.
4) Складемо пропорцію:
12 кг розчину - 100%
4,8 кг солi - ?%
4,8*100:12=40% - став відсотковий вміст солі в розчині.
(чи 1) 12:100=0,12 % - 1 %.
2) 4,8:0,12=40 % )
Вiдповiдь: 40% 
став відсотковий вміст солі в розчині