До 8 кг 60-відсоткового розчину долили 4кг води.Яким після цього став відсотковий вміст солі в

розчині?

Ответы на вопрос

Отвечает Хван Александр.
 \frac{8*0,6}{8+4} *100\%= \frac{4,8}{12} *100\%=40\%