Обчислити суму п'яти перших членів геометричної прогресії,якщо її четвертий член дорівнює 96,а

знаменник прогресії 2.

Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Владимир.
S5=(b1(q^4-1))/(q-1)
b4=b1*q^3
b1=b4/q^3
b1=96/8
b1=12
S5=(12(16-1))/(2-1)=12*15=180