учень прочитав 80 сторінок книжки , що становить 2/5 числа всіх сторінок. Скільки сторінок має

книжка

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.
80 страниц - 2/5 часть книги
5/5 = 1 (целое) - вся книга
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
Находим целое по его части:
1) 80 : 2 = 40 страниц - 1/5 часть книги
2) 40 * 5 = 200 страниц - 5/5 = 1 - вся книга 
или просто 80 : 2/5 = 80 : 2 * 5
Вiдповiдь: 200 сторiнок.