Поле площею 12 га розділено на три однакові ділянки.За 6 днів трактор зорав половину першої

ділянки,3/4другої ділянки і всю третю ділянку ,працюючи з однаковою продуктивністю. 1)Яку площу (в га) трвктор орів щодня? 2)За скільки днів трактор зоре решту поля?

Ответы на вопрос

Отвечает Орчинский Влад.

12:3=4 (га) площа кожної ділянки


(4:2) + (3\4 * 4) + 4=2+3+4=9 (га) зорав трактор за 6 днів


9:6=1,5 (га) орав трактор щоденно


(4:2) + (4-3) = 2 + 1 = 3 (га) лишилося зорати


за 3:1,5=2 (дні) зоре трактор решту поля.


Відповідь 1) 1,5 га; 2) за 2 дні.