Поле площею 12 га розділено на три однакові ділянки за 6 днів трактор зорав половину першій ділянки

, 3/4 другої ділянки і всі третю ділянку працюючи з однаковою продуктивністю 1)трактора в кожного дня2) за скільки днів трактор зоре решту поля?

Ответы на вопрос

Отвечает Канаева Катя.

Ответ:

1,5га - орав трактор в день, за 2 дня зоре решту поля

Пошаговое объяснение:

12÷3=4(га) - площа 1 ділянки

4÷2=2(га)-зорав трактор 1-ї ділянки

4×3÷4=3(га) - зорав 2-ї ділянки

2+3+4=9(га)- зорав за 6 днів

9÷6=1,5(га)-орав трактор в день

12-9=3(га)- залишилося зорати

3÷1,5=2(дні)-зоре решту поля