відомо що різниця двох чисел дорівнює 84 і одне число в 5 разів менше від дргого. Знайдіть більше з

чисел

Ответы на вопрос

Отвечает Гринфельд Анжелика.

Пусть х - меньшее число, тогда 5х - большее.

Составляем уравнение по условию:

5х - х = 84

4х = 84

х = 84/4

х = 21 - меньшее число


21 * 5 = 105 - большее число


Ответ: 105