Рибалка спіймав рибу маса хвоста якої дорівнювала 2кг. Маса тулуба така сама як хвоста і голови а

маса двох голів така як тулуба і двох хвоста разом. Чому дорівнює маса всієї риби?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Х - хвост (2 кг)

Т - туловище

Г - голова

---------------------------------

По условию:

1) Т = Х + Г ⇒ Т = 2 + Г [1]

2) 2Г = Т + 2Х ⇒ 2Г = Т + 4 ⇒ Т = 2Г - 4 [2]

Левые стороны уравнений [1] и [2] равны, можем приравнять правые:

2Г - 4 = 2 + Г

2Г - Г = 2 + 4

Г = 6 (кг)

Найдем массу туловища из уравнения [1]:

Т = 2 + Г = 2 + 6 = 8 (кг)

Найдем массу рыбы:

2 + 6 + 8 = 16 (кг)

Ответ: 16 кг.

Отвечает Куянов Максим.

Нехай маса тулуба х, голови у. Тоді х= 2+ у.
2у=х +2*2
2у= х+4
2у=2+у+4
2у-у=6
у=6
Х=2+6=8
Маса риби=6+8+2=16