Маса хвоста риби 4 кг, маса голови дорівнює масі хвоста та половині тулуба, а маса тулуба дорівнює

масі голови та хвоста. Яка маса всієї риби?​

Ответы на вопрос

Отвечает Курченко Настя.

Ответ:

32кг

Пошаговое объяснение:

Нехай маса голови дорівнює х кг, а маса тулуба у кг. Складемо рівняння і об'єднаймо їх в систему:

х =  4 + 0.5у

у = 4 + х

Додамо ці рівняння. Тобто суму лівих частин рівняння порівняймо з сумою правих частин:

х + у = 4 + 4 + 0.5у + х

х - х + у - 0.5у = 8

0.5у = 8

у = 16кг

Маємо масу тулубу риби. Підставимо це значення у перше рівняння:

х  = 4 + 0.5 * 16

х = 4 + 8

х = 12кг

Маємо масу голови.

Отже маса усієї риби дорівнює 4 + 12 + 16 = 32кг

Отвечает Топская Лена.

Відповідь:16 кг

1)4+4=8

2)8+8=16