лин важчий за окуня удвічи а окунь важчий від карася удвічі .упіймали 10 линів 20 карасів і 10

окунів скільки кілограмів риби упіймали якщо маса 5 карасів 1 кг

Ответы на вопрос

Отвечает Мотренко Денис.
1 кг = 1000
1) 1000:5=200 (г) - важить один карась.
2) 200*2=400 (г) - важить один окунь.
3) 400*2=800 (г) - важить один лин.
4) 200*20=4000 (г) - важать усі карасі.
5) 400*10=4000 (г) - важать усі окуні.
6) 800*10=8000 (г) - важать усі лини.
7) 4000+4000+8000=16000 (г) - важить уся риба.
16000 г = 16 кг
Відповідь: упіймали 16 кг риби.