Дідусеві 53 роки,а онукові-3.Через скільки років дідусь буде в 6 разів старший за онука? Дедушке

53 года, а внуку-3.Через сколько лет дедушка будет в 6 раз старше внука?

Ответы на вопрос

Отвечает Скрябина Елизавета.

(53+х):(3+х)=6

53+х=(3+х)*6

53+х=18+6х, 53-18=6х-х, 35=5х, х=35/5, х=7

ответ: через 7 рокiв

Отвечает Белоногова Кристина.
Нехай пройде з років.
На той момент дідусю буде 53+х років, а онукові- 3+х років.

Рівняння: (53+х)/(х+3)=6
6х+18=53+х
5х=53-18=43-8=35
х=7

Отже, пройде 7 років.

В-дь:7 років