В учня було 54 грн. Вiн витратив 2/9 цiеï суми на купiвлю книги та 2/7 залишку на купiвлю зошитiв.

Скiльки гривень залишилося в учня пiсля цих двох покупок?

Ответы на вопрос

Отвечает Рябов Антон.
54:9=6(это то чему равна 1/9)
6•2=12(грн)витратив на купівлю книги)
54-12=42(залишок від 1купівлі)
42:7=6(то чему равна 1/7)
6•2=12(2/7)
54-(12+12)=30гривен(ответ)
Отвечает Кадочников Александр.

1) 54*2/9=12 гр потратил на покупку книги

2) 54-12=42 гр осталось

3) 42*2/7=12 гр потратил на покупку тетрадей

4) 42-12=30 гр осталось после дух покупок.