Накресли декiлька трапецiй з основами 5,5 см i 3,5см та висотою 3см. Обчисли площiнакреслених фiгур

та порiвняй iх. Помогите решить.

Ответы на вопрос

Отвечает Голуб Дмитрий.

Площа у них буде однакова: S = 0,5(a + b)h = 0,5·(5,5 + 3,5)·3 = 13,5 см²