Обчисли площу прямокутника зi сторонами 3дм 5см i 2дм та квадрата зi стороною 3дм.Порiвняй площi

фiгур.Помогите!!Я сама особо не разбираюсь в этих дм и см,а дочка так вообще тупит.

Ответы на вопрос

Отвечает Берёзин Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3дм 5см=35см

2дм=20см

S=a*b

S=35*20

S=700 см²  площа прямокутника

3дм=30см

S=

S=30*30

S=900см² площа квадрата

900-700=200см² площа квадрата більша за площу прямокутник