6 дітей зібрали по 4 л суниць. Усі ягоди насипали у трилiтровi банки i продали по 10грн за банку.

Скiльки потрiбно було банок?Скiльки грошей заробили дiти?

Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Артем.

1) 6*4=24 (л) - ягод собрали всего

2) 24/3=8 (б) - банок всего

3) 8*10=80(грн) - денег заработали

Ответ: 8 банок; 80 грн