Василько і Марічка зібрали разом 26,2 кг суниць.Василько віддав Марічці 3,5 кг своїх суниць,після

чого в нього залишилось на 2,4 кг суниць більше,ніж стало у Марічки.Скільки суниць зібрала Марічка?

Ответы на вопрос

Отвечает Ваганова Алёна.

а- собрала Маричка, в - собрал Василько

система:  а+в=26,2

              (в-3,5)+2,4=а+3,5

из первого уравнения: а=26,2-в

упрощаем второе уравнение: (в-3,5)+2,4=а+3,5

                                              в-3,5+2,4=а+3,5

                                              в-1,1=а+3,5

                                              в-а=3,5+1,1

                                              в-а=4,6

подставляем: в-(26,2-в)=4,6

решаем: в-26,2+в=4,6

              2в= 4,6+26,2

              2в=30,8

               в=15,4 кг - собрал Василько

а=26,2-15,4=10,8кг - собрала Маричка

 

Ответ. 10,8кг собрала Маричка, 15,4кг собрал Василько