5% розчин солі містить 80 г солі. Скільки грамів води в розчині?


Ответы на вопрос

Отвечает Пичкалёв Евгений.

1) 80 : 5 * 100 = 1600 (г) - весть раствор

2) 1600 - 80 = 1520 (г) - масса воды

Ответ: 1520 грамм