З міст А і В одночасно назустріч один одному виїхали велосипедисти Тарас і Степан .Тарас проїжджає

16 км за годину ,а Степан на 3км за годину менше .вони зустрілися через 5 годин. Яка відстань між містами А і В

Ответы на вопрос

Отвечает Лесин Богдан.

Швидкість Тараса 16км/год
Швидкість Степана 13км/год
Тарас пооїхав 16*5=80км
Степан проїхав 13*5=65км
Відстань між містаси 80+65=145км

Отвечает Котик Соня.

16-3=13 км/ч скорость Степана

16+13=29 км/ч - скорость сближения

29*5=145 км - расстояние между А и В

Ответ: 145 км