одна сторона прямокутника на 5 см довша за іншу. Площа прямокутника дорівнює 24 мс.кв. знайди

сторони прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Евтушенко Ульяна.

Нехай х одна сторона прямокутника, тоді друга сторона х+5. Площа прямокутника дорівнює 24 кв див. Складемо рівняння:

х*(х+5)=24

х²+5х-24=0

D=121

х₁=-8 см не підходить, оскільки сторона прямокутника не може бути від'ємною.

х₂=3 см одна сторона прямокутника.

3+5=8 см друга сторона прямокутника.

Відповідь: 3 см и 8 см.