Задача Від мотка стрічки завдовжки 60м відрізати спочатку 8 3/4м ,а потім ще 12,4м. Скільки

метрів стрічки залишидося у мотку? Будь ласка розвяжіть цю задачу !!! мені на завтра!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Сагинтаева Перизат.

8 3/4м=8,75м,тому

60-8,75=51,25 м залишилось у мотку після того,як відрізали першу частину

51,25-12,4=38,85 м залишилось всього

==========================

2 спосіб

==================

8,75+12.4=21.15 м відрізали всього

60-21,15=38,85 м залишилось у мотку