Четверо хлопців помітили, що якщо вони складуть всі свої гроші без першого, то зберуть 90грн, без

другого - 85, без третього - 80, без четвертого - 75грн.. Скільки у кожного грошей

Ответы на вопрос

Отвечает Яременко Вероника.
90 + 85 + 80 +75 = 330
330 - 3(1 + 2 + 3)
330 / 3 = 110
110 - 1 + 2 + 3
110 - 90 = 20(грн) - 1
110 - 85 = 25(грн) - 2
110 - 80 = 30(грн) - 3
110 - 75 = 35(грн) - 4