ТЕРМІНОВО!!! Даю 20 балів! кіт Матроскін вирішив покрити підлогу квадратної форми квадратними

плитками. Спочатку він виклав плитку по краю підлоги і на це у нього пішло 84 плитки. Скільки всього потрібно плиток, щоб покрити всю підлогу?

Ответы на вопрос

Отвечает Сниткина Ксения.

Было по каждой стороне 84 : 4 = 21 шт

Осталось по каждой стороне на 1 шт меньше -  21 - 1 = 20 шт.

В центре квадрата = 20*20 = 400 шт - осталось - ОТВЕТ