Задача У 3 вагонів було 246 пасажи рівня.У першому у 2 рази більшести ніж у другому.А в 3 вагоні

на 78 пасажирів більше ніж у 2.Скільки пасажирів їхало у кожному вагоні?

Ответы на вопрос

Отвечает Ионова Дарья.

х  - пасажири у 2 вагоні

2х - пасажири у 1 вагоні

х+78 - пасажири у 3 вагоні

х+2х+х+78=246

4х=246-78

х=168/4

х=42 пасажира у 2 вагоні

42*2=84 пасажира у 1 вагоні

42+78=120 пасажирів у 3 вагоні