Друзі допоможіть!!!! На першому курсі університету навчаються 40% дівчаті 60% юнаків.Відомо,що

20% юнаків не люблять математичний аналіз,а дівчата усі його люблять.Яке відношення кількості дівчат до юнаків хто любить математичний аналіз?

Ответы на вопрос

Отвечает Родина Эвелина.

1) 100 - 20 = 80 % среди юношей ЛЮБЯТ матанализ.

2) 60% * 80% = 0,6 * 0,8 = 0,48 = 48 % студентов -юношей любят

3)  40% (д) : 48% (м) = 0,4 : 0,48 = 5/6 - девушки и юноши - ОТВЕТ (0,8333)