На першому курсі університету навчаються 40% дівчат і 60% хлопців. Відомо що 20% юнаків не люблять

математичний аналіз, а дівчата усі його люблять. Яке відношення кількості дівчат до юнаків, хто любить математичний аналіз?

Ответы на вопрос

Отвечает Абдурахман Даниял.

Пусть в университете х первокурсников, тогда из них 0.4х девушек, 0.6х парней.

Из парней 80% любят мат. анализ, следовательно, общее число парней, любящий мат. анализ - 0.8 * 0.6х = 0.48х.

Тогда отношение числа девушек к числу юношей, любящих мат. анализ - 0.4х / 0.48х = 40/48 = 5/6