п'ять блокнотів дорожчі за п'ять ручок на 15грн.скільки коштує одна ручка ,якщо ціна блокнота 19

грн.50 к .?

Ответы на вопрос

Отвечает Верченко Алена.

ідемо по порядку один блокнот 19,50 тоді 5 блокнотів 5*19,50=97,50

відомо що п'ять блокнотів дорожчі за п'ять ручок на 15грн, тоді 97,50-15=82,5

5 ручок коштуюють 82,5 , тоді одна ручка коштує 82,5/5=16,5