пожалуйста помогите Сторона ВС трикутника АВС дорівнює 17 см. Сторона АС на 8 см більша за ВС і на

6 см менша від сторони АВ.Знайдіть периметр трикутника .

Ответы на вопрос

Отвечает Дурандина Наташа.

BC=17, AC=17+8=25, AB=25+6=31  P=17+25+31