Помогите пожалуйста с задачей. Знайдіть відстань, яку пропливе катер зі швидкістю 22 км/год, якщо

за течією плив 2 год, а проти течії 3 год. Швидкість течії річки 2км год.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Паша.

22+2=24(км/год)-швидкість катера за течією

22-2=20(км/год)-швидкість катера проти течії

24*2=48(км)-відстань за течією

20*3=60(км)-відстань проти течії

60+48=108(км)-проплив катер