Задача одна школа купила 7 упаковок води 6 пляшок в упаковці а інша чотири таких упаковки при

цьому перша школа заплатила на 63 грн більше ніж друга. скільки коштує одна пляшка води?

Ответы на вопрос

Отвечает Минский Арсений.
7:63=9
вроде так,но я в украинском не разбираюсь
Отвечает Ломова Лиза.

Перша школа купила на 3 упаковки більше. Отже, за ці 3 упаковки заплатила 63 грн. 1 упаковка = 63÷3=21 грн

1 пляшка = 21÷6= 3.5