Із села одночасно в протилежних напрямках вийшли два пішоходи. Швидкість одного 4 2/3 км/год, що в

1 1/6 рвзу більше від швидкості другого. Через скільки годин відстань між ними становитиме 26 км.

Ответы на вопрос

Отвечает Хуппатуллинов Руслан.

4 2/3 км = 14/3 км/год швидкість 1 пішохода

1 1/6 = 7/6 більше швидкості 2 пішохода

14/3 : 7/6 = 4 км/год швидкість 2 пішохода

4 2/3 + 4 = 8 2/3 км/год швидкість видалення пішоходів один від одного

8 2/3 = 26/3 км/год

26 : 26/3 = 3 год

Відповідь. Через 3 год відстань між пішоходами буде 26 км.