Оля планувала прочитати книжку за 9 днів.Однак книжка виявилася надто цікавою і дівчинка щодня

читала на 6 сторінок більше,ніж планувала.За скільки днів Оля прочитала книжку?

Ответы на вопрос

Отвечает Макаревич Миша.

1) 189/9=21 (стр.) Оля планировала читать за день

2) 21+6=27 (стр.) Оля читала от заинтригованности

3) 189:27=7 (дней)

Ответ: За 7 дней (неделю) Оля прочитала книжку.