Яна планувала прочитати книжку. У якій 189 сторінок , за 9 днів. Книжка виявилася надто цікавою і

дівчина читала на 6 сторінок більше ніж планувала.За скільки днів Яна дочитає книжку?

Ответы на вопрос

Отвечает Варнин Артем.

Ответ:

1) 189:9=21 (ст) в день планувала

2) 21+6=27 (ст) в прочитала

3) 189 :27=6 днив прочитала оля