в бабусиному саду росли айстри, гладіолуси та жоржини. Айстри становили 60% усіх квітів, гладіолуси

40% кількості айстр, а Жоржин було 32. Скільки айстр росло в саду?

Ответы на вопрос

Отвечает Куприянчик Влад.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

60*0,4=24% складають гладіолуси

100-60-24=16% складають жоржини

32:0,16=200 квітів всоьго

200*0,6=120 було айстр

====================================