Чому дорівнює добуток коренів рівняння (х-63)+105=175


Ответы на вопрос

Отвечает Гомоляко Андрей.

Ответ:


Пошаговое объяснение:

(х-63)+105=175

x - 63 = 175 - 105

x - 63 = 70

x = 70 + 63

x = 133

==============

(х-63)+105=175

x - 63 + 105 = 175

x + 42 = 175

x = 175 - 42

x = 133

Отвечает Омельченко Снежана.
(х-63)=175-105
(х-63)=70
х=70+63
х=133