на фабриці пошили однакових 8 костюмів з 24 м тканини. на одну сукню іде на 1 метр тканини менше

ніж на костюм. скільки таких суконь можна пошиьт з 14 м тканини

Ответы на вопрос

Отвечает Забелич Полина.

Ответ: 6 шт.


Пошаговое объяснение:

24 : 8 = 3 (м) - тканини іде на один костюм, так як пошили 8 однакових костюмів з 24 м тканини, за умовою задачі.

3 - 1 = 2 (м) - тканини іде на одну сукню, так як на одну сукню іде на 1 м тканини  менше ніж на костюм, за умовою задачі.

14 : 2 = 6 (шт.) - суконь можна пошити з 14 м тканини, якщо на одну сукню іде 2 м тканини.

Віднповідь: 6 шт.