Першого дня на фабриці пошили 40 однакових костюмів, а другого 50 таких самих костюмів. На ці

костюми витратили 360 м тканини. Скільки метрів тканини витрачали на пошиття костюмів щодня? Дам вам 100 балов если правильно

Ответы на вопрос

Отвечает Голубина Дарья.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1)40+50=90(к)-разом пошито за два дні

2)360:90=4(м)- тканина на один костюм

3)40*4=160(м)- витратили  першого дня

4)50*4=200(м)-витратили другого дня

Відповідь:

першого дня- 160м

другого дня- 200м

Отвечает Глухих Диана.

Ответ:40+50=90

360:90=4м/день

Перший день=40•4=160

Другий день=50•4= 200

Перевірка=200+160=360

Пошаговое объяснение: