У майстерні пошили однакову кількість костюмів і суконь.костюмів 18 м тканини а суконь 12 м.скільки

метрів витрачиться на сукні , якщо на костюм іде по 3 м тканини?

Ответы на вопрос

Отвечает Микитюк Маша.

Ответ:2м.

Пошаговое объяснение:

1) 18/3=6 костюмів

2)12/6=2 (м.) на сукню