ЗАПИШИ КОРОТКУ ВІДПОВІДЬ У супермаркет завезли 880 літрів соку Продали третю восьмої усієї

кількості соку Скільки літрів соку продали в супермаркеті

Ответы на вопрос

Отвечает Коржавина Ирина.
880/8*3=110*3=330 - продали в супермаркете