розв'яжи задачу було 480 л яблучного соку та 348 виноградного продали дві п'ятих від усієї

кількості соку скільки літрів соку залишилося​

Ответы на вопрос

Отвечает Демидович Ирина.

Ответ: 307.2

Пошаговое объяснение: 420+348=768

768:5=153.6

153.6х2=307.2

Отвечает Седова Дарья.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 480+ 348 =828 л всього соку

2) 828÷ 5= 165,6

3) 165.6 * 2 =331,2

4) 828 - 331,2 = 496,8

відповідь : 496,8 л соку