Периметер прямокутника становить 1260м. Знайдіть сторони та площу прямокутника якщо одна сторона на

70дц. меньша за іншу

Ответы на вопрос

Отвечает Рогожин Илья.

Ответ:

9921275 дм²

Пошаговое объяснение:

1 сторона – х дм

2 сторона – (х-70)  дм

Р = 1260 м = 12600 дм

(х+(х-70))*2 = 12600

2х=12600/2+70

х=6370/2 = 3185 (дм) – одна сторона

3185-70 = 3115 (дм) – вторая сторона

3185*3115=9921275 (дм²) - площадь